خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre

e652451_999.jpg

کسب درامد
<-BloTitle->
<-BloText->

تاريخ : 16 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : موسسه کسب در امد | بازدید : <-PostHit->
پاورپوینت زندگینامه جورج کاسپار هومنز

پاورپوینت زندگینامه جورج کاسپار هومنز شامل 54 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات54
حجم226 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx
دسته بندیعلوم اجتماعی

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه جورج کاسپار هومنز

پاورپوینت زندگینامه جورج کاسپار هومنز شامل 54 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

جورج کاسپر هومنز، در یازدهم اگوست 1910، در شهر بوستون در ایالت ماساچوست آمریکا در خانواده‌ای ثروتمند و با طرز زندگی برهمنی زاده شد. در سال 1928 وارد دانشگاه هاروارد شد و در رشته ادبیات انگلیسی به تحصیل پرداخت و مدرک لیسانس خود را در سال 1932 از این دانشگاه گرفت. آشنایی هومنز با آثار پاره‌تو مسیر تحصیلی او را تغییر داد چنان‌که با همکاری چارلز کورتیس کتابی با عنوان "مقدمه‌ای بر آرای پاره‌تو" نوشت که در سال 1934 منتشر شد. هومنز بلافاصله در همان سال به مقام دستیار آموزشی حوزه جامعه‌شناسی در انجمن علمی دانشگاه هاروارد برگزیده شد. هومنز با اینکه خود هیچ‌گاه به دریافت درجه دکتری نائل نشد، یکی از برجسته‌ترین چهره‌های جامعه‌شناسی در ‌زمان خود شد. هومنز در این زمان خود را در مرکز مکتبی که به کارکردگرایی ساختاری معروف شد می‌دید. رویکر کارکردگرایانه هومنز در "دهقانان انگلیسی در قرن سیزدهم میلادی" (1941) مشهود است. در سال 1939 به مقام مربی جامعه‌شناسی ارتقاء یافت و تا سال 1941 در این مقام باقی ماند. در سال 1953 استاد صاحب‌کرسی جامعه‌شناسی شد و در سال 1955 فوق‌لیسانس خود را در رشته زبان انگلیسی گرفت. هومنز تمام دوران تدریس‌اش را در هاروارد گذراند و در مقام استاد ممتاز در سال 1988 برنده دانش‌پژوه ممتاز انجمن جامعه‌شناسی امریکا شد. وی در 29 می 1989 شهر کمبریج در ایالت ماساچوست آمریکا درگذشت.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
آثار هومنز
تأثیرپذیری و اثرگذاری هومنز
نظریه مبادله (Exchange Theory)
قضایای هومنز
سیستم گروهی
سطح نهادها، پاداش‌های نخستین و ثانوی
قدرت و اختیار
ارزیابی
پایان

 

 

عنوان : زندگینامه جورج کاسپار هومنز

فرمت : پاورپوینت

حجم : 228 کیلوبایت

تعداد صفحات : 54

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت زندگینامه جورج کاسپار هومنز


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پاورپوینت زندگینامه جورج کاسپار هومنز,

تاريخ : 16 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : موسسه کسب در امد | بازدید : <-PostHit->
پاورپوینت مسائل اجتماعی چیست

پاورپوینت مسائل اجتماعی چیست شامل 39 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات39
حجم419 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx
دسته بندیعلوم اجتماعی

توضیحات کامل

پاورپوینت مسائل اجتماعی چیست

پاورپوینت مسائل اجتماعی چیست شامل 39 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

مسأله اجتماعی(Social Problem) یا (Social Issue)، عبارت از وضعیتی است که به نظر تعداد افراد جامعه؛ چه آنان که درگیر مسأله‌اند، یا افراد دیگر که مبتلابه مسأله نیستند، مایه سختی تلقی شود؛ هرچند امکان بهبود داشته باشد. مسأله اجتماعی، هم شامل موقعیت عینی و هم تفسیر ذهنی از وضعیت اجتماعی است، که جامعه را در حالت بحرانی قرار می‌دهد. مسأله اجتماعی، شامل بزهکاری نوجوانان، جرم، الکلی بودن مزمن، خودکشی، اختلال روانی، طلاق، تبعیض قومی و گروهی، کمبود مسکن، بی‌کاری، اعتیاد به مواد مخدر و غیره می‌شود.

"اجتماعی بودن" در وسیع‌ترین معنا، هر نوع رفتار یا نگرشی است که از طریق تجربه حال یا گذشته، از رفتار سایر مردم تأثیر پذیرفته؛ یا اشاره به رفتاری است، که به سوی سایر مردم جهت‌گیری شده است. اجتماعی بودن در برخی موارد به همکاری یا کنش گروهی، سازمان‌یافته و هدفمند محدود می‌شود. گاهی اوقات هم دلالت ضمنی اخلاقی داشته و به کنشی اشاره می‌کند که به سوی رفاه کل جامعه و یا اعضای محروم آن، جهت‌گیری شده است. در اغلب موارد، اجتماعی بودن، بدون هیچ صبغه اخلاقی لازمی، برای اشاره به آگاهی از احساس‌ها و نگرش‌ها، به دیگران و برای اشاره به رفتاری که متأثر از چنین آگاهی باشد، به کار برده می‌شود.

پس از آغاز انقلاب صنعتی با تغییرات به‌وجودآمده، مشکلات مختلف در جهان به‌ویژه در کشورهای صنعتی پدیدار گردید. تأسیس کارخانه‌های مختلف همراه با استخدام افراد در آن به مرور زمان استقلال و خلاقیت افراد را از آنها گرفت، صنعت بر انسان مسلط گردید و این امر باعث شد که مسائل و مشکلات برای انسان صنعتی به وجود آید و او را در تنگنا و فشار قرار دهند. مشکلات به‌وجود‌آمده در جریان صنعتی‌شدن، تأثیراتی بر روی افراد، خانواده، روحیات، طول عمر، مرگ و میر، آلودگی محیط زیست، تعذیه و ... گذاشت. از نمیه دوم قرن هجدهم نظام و سیستم کارخانه‌ای به جای نظام دستی قرار گرفت. در جریان صنعتی‌شدن با تغییرات سریع در جوامع نظام خانواده‌ها دگرگون گردید و با گسترش حرکت افراد از روستاها به سوی شهرها، تغییرات فرهنگی را به ارمغان آورد و باعث ناهنجاری‌های اجتماعی، انحرافات جنسی، اخلاقی، افزایش طلاق و ... در نقاط مختلف جوامع صنعتی گردید، که جامعه‌شناسان را واداشت تا به بررسی و تحلیل مسائل اجتماعی در جوامع بپردازند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
زمینه‌های مسئله اجتماعی
عوامل تحقق مسائل اجتماعی
عوامل اقتصادی
عوامل فرهنگی
عوامل اجتماعی
پایان

 

عنوان : مسائل اجتماعی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 420 کیلوبایت

تعداد صفحات : 39

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت مسائل اجتماعی چیست


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پاورپوینت مسائل اجتماعی چیست,

تاريخ : 16 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : موسسه کسب در امد | بازدید : <-PostHit->
پاورپوینت نظریه رفتارگرایی واتسون

پاورپوینت نظریه رفتارگرایی واتسون شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات42
حجم266 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx
دسته بندیعلوم اجتماعی

توضیحات کامل

پاورپوینت نظریه رفتارگرایی واتسون

پاورپوینت نظریه رفتارگرایی واتسون شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

رفتار گرایی مکتبی است که به وسیله ی جان واتسون امریکایی پایه ریزی شده و هدفش مطالعه ی رفتار قابل مطالعه و اندازه گیری است.

واتسون در مزرعه ای در کارونیای جنوبی متولد شد. و طبق اظهار خودش، وی در ابتدا محقق نبود. واتسون در آغاز بیش تر به فلسفه پرداخته بود تا روان شناسی.

او رساله ی دکترایش با عنوان آموزش حیوانی: رشد روانی موش سفید را در سال 1903 به پایان رسانید.

واتسون در سال 1913 مقاله ای با عنوان  روان شناسی به گونه ای که رفتار گرا آن را می بیند به چاپ رسانید.

این مقاله که بعد ها به بیانیه ی رفتار گرا مشهور شد به صورت زیر شروع می شد: روان شناسی به گونه ای که رفتار گراآن را می بیند شاخه ای کاملا عینی و آزمایشی از علوم طبیعی است. هدف آن، پیش بینی و کنترل رفتار است.

رفتار گرا در تلاش خود برای به دست آوردن یک الگوی واحد از پاسخ حیوان، هیچ مرزی بین انسان و حیوان نمی شناسد.

رفتار انسان با تمام ظرافت و پیچیدگی آن، تنها بخشی از طرح کلی تحقیقی رفتار گرایی را تشکیل می دهد. واتسون معتقد بود که روان شناسی حیوانی باید یک رشته ی تخصصی مهم در حوزه ی روان شناسی باشد و تصور می کرد به کار گیری حیوانات به عنوان آزمایش شونده، کنترل کامل تر شرایط آزمایشی را ممکن می سازد. چون روان شناسی علمی عینی است. پس باید روش های تجربی را به کار برد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
موضوع رفتارگرایی از دیدگاه واتسون
برخورد واتسون با موضوعات سنتی علم روان شناسی
غریزه در دیدگاه واتسون
هیجانها در دیدگاه واتسون
تفکر از دیدگاه واتسون
خدمات واتسون به رفتارگرایی
پایان

 

عنوان : نظریه رفتارگرایی واتسون

فرمت : پاورپوینت

حجم : 268 کیلوبایت

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

پاورپوینت نظریه رفتارگرایی واتسون


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پاورپوینت نظریه رفتارگرایی واتسون,

تاريخ : 16 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : موسسه کسب در امد | بازدید : <-PostHit->
پاورپوینت آشوب در مدیریت

دانلود فایل پاورپوینت آشوب در مدیریت ، در حجم 27 اسلاید قابل ویرایش.


مشخصات فایل
تعداد صفحات27
حجم444 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx
دسته بندیمدیریت

توضیحات کامل

توضیحات:
فایل پاورپوینت آشوب در مدیریت ، در حجم 27 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از متن:
اجرای صحيح سيستم پاداش در شرايط مختلف و خاص سازمان ها :
اولاً موجب انگيزه در كاركنان برای كار بهتر شده
ثانياً موجب تحقق دو هدف اين سيستم يعنی رضايت كاركنان و افزايش بهره وری سازمانی می شود .
در مورد اعطای پاداش مناسب و ايجاد رضايت در كاركنان، رضايت كاركنان نظريه بهداشت سازمانی (Motiveation- Hygene Theory) تلاش های مديريت را دو جهت می داند :
اقداماتی كه باعث كاهش عدم رضايت كاركنان می شود.
اقداماتی كه باعث رضايت كاركنان می شود.
با ايجاد بهداشت سازماني – كفايت نسبی حقوق و دستمزد، رفع نواقص خط مشی های سازمانی و ترميم و بهسازی محيط زيست- از عدم رضايت كاركنان كاسته می شود و با ايجاد انگيزه در آنها از طريق فراهم ساختن محيطی برای فراجويی و موفقيت در سازمان، بكارگيری نظريه در سازمان مشخص می شود تا با تحديد آن بتوان بهتر به نتايج دست يافت .
و...


فهرست مطالب:
اجرای صحيح سيستم پاداش
جوانب نظريه آشوب
علوم استراتژيك
خط مشی گذاری
مديريت منابع انسانی
تصميم گيری
ساز و كارهای مالی
ديگر فنون ابزاری


این فایل با فرمت پاورپوینت در 27 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پاورپوینت آشوب در مدیریت,

تاريخ : 16 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : موسسه کسب در امد | بازدید : <-PostHit->
پاورپوینت نظریه گردش نخبگان پارتو

پاورپوینت نظریه گردش نخبگان پارتو شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد


مشخصات فایل
تعداد صفحات38
حجم0 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx
دسته بندیعلوم اجتماعی

توضیحات کامل

پاورپوینت نظریه گردش نخبگان پارتو

 

پاورپوینت نظریه گردش نخبگان پارتو شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

«ویلفردو پارتو» جامعه شناس و اقتصاددان ایتالیایی سده نوزدهم میلادی است که در ایده پردازی و اندیشه ورزی خود، بیشتر بر جنبه های روانشناختی افراد تاکید دارد و افراد را از این منظر به 2گروه نخبه و توده تقسیم می کند. پارتو را در عرصه جامعه شناسی سیاسی به عنوان نظریه پرداز گردش نخبگان می شناسند.

پارتو در سال 1848 در پاریس و در یک خانواده اهلِ «لیگور» ایتالیا که در 1729به جرگه نجبا در آمده بودند، متولد شد. تحصیلات خود را در دانشگاه پلی تکنیک «تورین» گذراند. پایان نامه او «در باب اصول بنیادی تعادل اجسام سخت» بود که در سال 1869 از آن دفاع کرد.

پارتو پس از پایان تحصیل در پلی تکنیک تصمیم گرفت وارد عرصه کسب و کار شود. او زمانی به عنوان مدیر شرکت راه آهن «رم» مشغول به کار بود و سپس مدیریت یک شرکت تولید آهن در «فلورانس» را به عهده گرفت. در سال 1882 به عنوان نامزدِ مخالفِ اکثریتِ حاکم در حوزه انتخابی فلورانس وارد صحنه مبارزات انتخابی شد اما از نامزد مورد تایید حکومت به سختی شکست خورد. او در سال 1892 بر کرسیِ اقتصاد سیاسی دانشگاه «لوزان» تکیه زد.

پارتو در فاصله سال های 1896-1897 کتاب «دروس اقتصاد سیاسی» را نوشت. او ایده های جدیدش را نخستین بار در سال 1900 در مقاله به نام «بررسی های ایتالیایی جامعه شناسی» نوشت که در کتاب «نظام های سوسیالیستی» در سال 1902-1901 منتشر شد. وی همین افکار را در «خودآموز راهنمای اقتصاد سیاسی» در سال 1906 گسترش بیشتری داد.

پارتو تصمیم گرفته بود بر مبنای اصلی که کشف کرده بود اثری عظیم در جامعه شناسی به وجود آورد. از این رو کار خود را از سال 1907 آغاز کرد و برخلاف حمله های متواتر بیماری بالاخره در سال 1912 آن را به پایان رسانید. عنوان این رساله «جامعه شناسی عمومی» است. پارتو در نهم اوت 1923 در سن هفتاد و پنج سالگی درگذشت.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه
ریشه های فکری پارتو و نظریه پردازی نخبه گرایانه او
پارتو و گردش نخبگان
شیران و روباهان
نقد و بررسی
پایان

 

عنوان : نظریه گردش نخبگان پارتو

فرمت : پاورپوینت

حجم : 284 کیلوبایت

تعداد صفحات : 38

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت نظریه گردش نخبگان پارتو


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود
ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پاورپوینت نظریه گردش نخبگان پارتو (93060),

تاريخ : 15 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : موسسه کسب در امد | بازدید : <-PostHit->

سال1397 را به گوگل تبریک میگوییم-سال شعارخاص گوگل


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
سال1397 را به گوگل تبریک میگوییم-سال شعارخاص گوگل,

تاريخ : 15 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : موسسه کسب در امد | بازدید : <-PostHit->
تحقیق مبلمان شهری

تحقیق-مبلمان-شهریدانلود تحقیق مبلمان شهری ۴۱ ص فرمت word دانلود فایل


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تحقیق مبلمان شهری,

تاريخ : 15 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : موسسه کسب در امد | بازدید : <-PostHit->
تحقیق دکوراسیون داخلی

تحقیق-دکوراسیون-داخلیدانلود تحقیق دکوراسیون داخلی ۳۱ ص فرمت WORD دانلود فایل


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تحقیق دکوراسیون داخلی,

تاريخ : 15 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : موسسه کسب در امد | بازدید : <-PostHit->
پاورپوینت مجموعه تصاویر و پلانهای طراحی داخلی فروشگاهها

پاورپوینت-مجموعه-تصاویر-و-پلانهای-طراحی-داخلی-فروشگاههاپاورپوینت مجموعه تصاویر و پلانهای طراحی داخلی فروشگاهها ۱۷۶ اسلاید دانلود فایل


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پاورپوینت مجموعه تصاویر و پلانهای طراحی داخلی فروشگاهها,

تاريخ : 15 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : موسسه کسب در امد | بازدید : <-PostHit->
پاورپوینت اصول طراحی و ساخت شهرک های مدرن

پاورپوینت-اصول-طراحی-و-ساخت-شهرک-های-مدرناین پاورپوینت در مورد اصول طراحی و ساخت شهرک های مدرن در 200 اسلاید زیبا شامل:اصول طراحی و ساخت شهرک های مدرن،شهرک،شهرک سازی،معماری شهرکها،معماری شهرکهای جدید،اصول طراحی شهرک،اصول ساخت شهرک،شهرسازی،ایجاد شهرهای جدید ،شهر و نظريه هاي اجتماعي ،برنامه ريزي طرحهاي شهري ،برنامه ريزي شهرهاي جديد و... می بدانلود فایل


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پاورپوینت اصول طراحی و ساخت شهرک های مدرن,

<-BloTitle->
<-BloText->